Yönetim Kurulu

  • Hasan Hüseyin KARAGÜLLE - Yönetim Kurulu Başkanı

1995 Yılında Konya'da doğan H.Hüseyin KARAGÜLLE İzzetbey İlkokulundan mezun olduktan sonra 2009-2013 yılları arasında Dr. Ali Riza İmam Hatip Liseslsinden mezun oldu.

2017 yılında Isparta Süleyman Demirel Mühendislik Fakültesi Harita Bölümünü tamamlayarak bir süre yol-köprü-baraj yapımı gibi önemli projelerde çalışmıştır.Daha sonra ise Dalgıç İnşaat Mühendislik bünyesinde çalışmaya başladı. Ve şu an S.S. Dalgıçbey Konut Yapı Kooperatifinde yönetim kurulu başkanlığını sürdüren Hasan Hüseyin KARAGÜLLE evli bir çoçuk babasıdır.

  • Serhat ÇELİK - Yönetim Kurulu 2. Başkanı

1997 Yılında Konyada Doğan Serhat Çelik Özel Diltaş İlkokulundan Mezun Olduktan Sonra 2011-2015 Yılları Arasında Selçuklu Endüstri Ve Meslek Lisesinden Mezun oldu.

2016 Yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Dış ticaret Bölümüne Başlayan Ve 2018 Yılında Mezun oldan Serhan Çelik. Daha Sonra 2019 Yılında Dalgıç İnşaat Mühendislik Bünyesinde Çalışmaya Başladı daha sonra ise S.S Dalgıçbey Konut Yapı Kooperatifinde 2.başkan olarak Çalışmalarına Devam etmektedir. Orta Seviyede İngilizce Bilmektedir Evlidir.

  • Hasan Hüseyin TOSUN - Yönetim Kurulu Muhasip Üye

1999 Yılında Konya’da Doğan Hasan Hüseyin Tosun Dr.Sedat Yüksel İlk Okulundan Mezun Olmuştur. Daha sonra Dalgıç Mühendislik İnşaat Firmasında İşe Başlayıp 2014 Yılında Meram Mesleki Eğitim Merkezinde Tesisat Teknolojisi ve iklimlendirme alanından mezun olmuştur ve 2019 Yılında İse Açık Öğretim Lisesinde Tamamlamıştır. Kendini İnşaat Alanında Geliştiren Hasan Hüseyin Tosun Şuan S.S Dalgıçbey Konut Yapı Kooperatifinde Muhasip Üyelik Görevinde Çalışmalarına Devam Etmektedir.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

icon

İstiklal Mahallesi, Akyaka Caddesi, No:29/1 Karatay/KONYA

telefon +90 539 605 5440
faks dalgicbeykonaklari@hotmail.com

google-harita