Yönetim Kurulu

 • Hasan Hüseyin KARAGÜLLE - Yönetim Kurulu Başkanı

1995 Yılında Konya'da doğan H.Hüseyin KARAGÜLLE İzzetbey İlkokulundan mezun olduktan sonra 2009-2013 yılları arasında Dr. Ali Riza İmam Hatip Liseslsinden mezun oldu.

2017 yılında Isparta Süleyman Demirel Mühendislik Fakültesi Harita Bölümünü tamamlayarak bir süre yol-köprü-baraj yapımı gibi önemli projelerde çalışmıştır.Daha sonra ise Dalgıç İnşaat Mühendislik bünyesinde çalışmaya başladı. Ve şu an S.S. Dalgıçbey Konut Yapı Kooperatifinde yönetim kurulu başkanlığını sürdüren Hasan Hüseyin KARAGÜLLE evli bir çoçuk babasıdır.

  • Hasan Hüseyin TOSUN - Yönetim Kurulu Muhasip Üye

  1999 Yılında Konya’da Doğan Hasan Hüseyin Tosun Dr.Sedat Yüksel İlk Okulundan Mezun Olmuştur. Daha sonra Dalgıç Mühendislik İnşaat Firmasında İşe Başlayıp 2014 Yılında Meram Mesleki Eğitim Merkezinde Tesisat Teknolojisi ve iklimlendirme alanından mezun olmuştur ve 2019 Yılında İse Açık Öğretim Lisesinde Tamamlamıştır. Kendini İnşaat Alanında Geliştiren Hasan Hüseyin Tosun Şuan S.S Dalgıçbey Konut Yapı Kooperatifinde Muhasip Üyelik Görevinde Çalışmalarına Devam Etmektedir.

  İLETİŞİM FORMU

  Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

  Bize Ulaşın
  icon

  İstiklal Mahallesi, Akyaka Caddesi, No:29/1 Karatay/KONYA

  telefon +90 539 605 5440
  faks dalgicbeykonaklari@hotmail.com

  google-harita